Hopp til innhold

Meny

Ansatte

  • Espen Engh

    Engh, Espen

    Direktør. Telefon: 23 31 83 10 E-post: espen.engh@etikkom.no

  • Bakstad, Brittelise

    Seniorrådgiver. Faglig koordinator for Den nasjonale forskningsetiske komité for medisin og helsefag (NEM) og De regionale komiteer for medisinsk og helsefaglig forskningsetikk (REK). E-post: Brittelise.Bakstad@etikkom.no

  • Lene Os Johannessen

    Johannessen, Lene Os

    Seniorrådgiver og sekretær for Nasjonalt utvalg for vurdering av forskning på menneskelige levninger (Skjelettutvalget).

  • Strand, Lise Beate

    Sekretær. Telefon: 23 31 83 00. E-post: Lise.Beate.Strand@etikkom.no

  • Torp, Ingrid S.

    Kommunikasjonsrådgiver og webredaktør. Journalist i fagbladet Forskningsetikk. Tlf: 23 31 83 07/98 20 32 23 E-post: ingrid.torp@etikkom.no

  • Bilde av Elin Fugelsnes

    Fugelsnes, Elin

    Ansvarlig redaktør for fagbladet Forskningsetikk.

  • Annette Birkeland

    Birkeland, Annette

    Sekretariatsleder for Nasjonalt utvalg for gransking av uredelighet i forskning. Telefon: 23 31 83 09. E-post: annette.birkeland@etikkom.no

  • Portrett, Vidar Enebakk. Foto:Trond Isaksen

    Enebakk, Vidar

    Sekretariatsleder, Den nasjonale forskningsetiske komité for samfunnsvitenskap og humaniora (NESH). Telefon: 23 31 83 02 Epost: vidar.enebakk@etikkom.no

  • Helene Ingierd, portrett

    Ingierd, Helene Christiansen

    Sekretariatsleder for Den nasjonale forskningsetiske komité for naturvitenskap og teknologi (NENT). Telefon: 23 31 83 04 Epost: helene.ingierd@etikkom.no

  • Jacob Hølen, portrett

    Hølen, Jacob

    Sekretariatsleder Den nasjonale forskningsetiske komité for medisin og helsefag (NEM). Tlf. 23 31 83 03 Epost: jacob.holen@etikkom.no

  • Torunn Ellefsen, portrett

    Ellefsen, Torunn

    Seniorrådgiver HR og økonomi. Telefon: 23 31 83 06 Epost: torunn.ellefsen@etikkom.no

  • Nils Jørgen Langtvedt, portrett

    Langtvedt, Nils Jørgen

    Juridisk rådgiver. Telefon: 23 31 83 22 Epost: nils.langtvedt@etikkom.no

Takk for at du hjelper oss å lage en bedre tjeneste.

Skriv din tilbakemelding i skjemaet nedenfor.