Hopp til innhold

Meny

Ansatte

  • Espen Engh

    Engh, Espen

    Direktør. Telefon: 23 31 83 10 E-post: espen.engh@etikkom.no

  • Ida Irene Bergstrøm

    Bergstrøm, Ida Irene

    Ansvarlig redaktør for fagbladet Forskningsetikk.

  • Lene Os Johannessen

    Johannessen, Lene Os

    Seniorrådgiver og sekretær for Nasjonalt utvalg for vurdering av forskning på menneskelige levninger (Skjelettutvalget).

  • Torp, Ingrid S.

    Kommunikasjonsrådgiver og webredaktør. Journalist i fagbladet Forskningsetikk. Tlf: 23 31 83 07/98 20 32 23 Epost: ingrid.torp@etikkom.no

  • Bilde av Elin Fugelsnes

    Fugelsnes, Elin

    Ansvarlig redaktør for fagbladet Forskningsetikk (i permisjon).

  • Annette Birkeland

    Birkeland, Annette

    Fungerende sekretariatsleder for Nasjonalt utvalg for gransking av redelighet i forskning. Telefon: 23 31 83 09. E-post: annette.birkeland@etikkom.no

  • Portrett, Vidar Enebakk. Foto:Trond Isaksen

    Enebakk, Vidar

    Sekretariatsleder, Den nasjonale forskningsetiske komité for samfunnsvitenskap og humaniora (NESH). Telefon: 23 31 83 02 Epost: vidar.enebakk@etikkom.no

  • Adele Flakke Johannessen. Foto: Trond Isaksen

    Johannessen, Adele Flakke

    Rådgiver. Telefon: 23 31 83 00 Epost: adele.johannessen@etikkom.no

  • Helene Ingierd, portrett

    Ingierd, Helene Christiansen

    Sekretariatsleder for Den nasjonale forskningsetiske komité for naturvitenskap og teknologi (NENT). Telefon: 23 31 83 04 Epost: helene.ingierd@etikkom.no

  • Jacob Hølen, portrett

    Hølen, Jacob

    Sekretariatsleder Den nasjonale forskningsetiske komité for medisin og helsefag (NEM). Tlf. 23 31 83 03 Epost: jacob.holen@etikkom.no

  • Torunn Ellefsen, portrett

    Ellefsen, Torunn

    Seniorrådgiver HR og økonomi. Telefon: 23 31 83 06 Epost: torunn.ellefsen@etikkom.no

  • Torkild  Vinther, portrett

    Vinther, Torkild

    Seniorrådgiver. Telefon: 23 31 83 24 el. 911 72 209 Epost: torkild.vinther@etikkom.no

  • Nils Jørgen Langtvedt, portrett

    Langtvedt, Nils Jørgen

    Juridisk rådgiver. Telefon: 23 31 83 22 Epost: nils.langtvedt@etikkom.no

Takk for at du hjelper oss å lage en bedre tjeneste.

Skriv din tilbakemelding i skjemaet nedenfor.